Помощь детским домам

Благодійна поїздка, присвячена допомозі дітям-біженцям з Сирії, відбулася у липні 2016 р. Представники БО «БФ «Велика мрія» відвідали Стамбульський Центр допомоги дітям-біженцям Istambul Friendy Space й ознайомилися з формами й методами роботи з особливо ураженими категоріями біженців – дітьми. «Ми побачили, що велика увага приділяється роботі з дітьми-біженцями, - ділиться своїми враженнями керівник БО «БФ «Велика мрія» Гома Вячеслав, - у Центрі створені умови для їхньої облаштованості й адаптації, надається допомога в соціально-культурному, освітньому і медико-санітарному забезпеченні. Діти проводять час з волонтерами у яскраво обладнаних кімнатах, грають у різноманітні ігри, відвідують кінотеатри. При Центрі функціонують гуртки «Фотостудія», творчості та дизайну, вивчаються іноземні мови, проводяться квести тощо.
Нас зустріли дуже дружньо та привітно. В свою чергу ми передали дітям іграшки та канцелярські набори від Міжнародного Фонду «Самарянина». Ми сподіваємось на подальшу співпрацю та спільні проекти.
У Стамбулі ми відвідали організацію, що займається допомогою людям, які опинилися у складних життєвих ситуаціях. Допомога включає в себе спектр безкоштовних послуг, таких як: надання тимчасового житла, харчування, новий одяг тощо. Всі бажаючі отримують моральну та психологічну підтримку.
Також ми відвідали освітній центр вивчення іноземних мов у Стамбулі «Point» й ознайомилися з можливостями для молоді, яка бажає подорожувати Туреччиною чи навчатися у Стамбулі.

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
http://fondmriya.com.ua/detskim-domam#sigProId9e63938226

Нещодавно ми побували у Київській міській клінічній дитячій лікарні № 2. Там ми відвідали дитину-сироту Світлану. У рік і 2 місяці - дитина не стоїть, не сидить і не може навіть ковтати. Світлана народилася недоношеною і з багатьма вадами розвитку, зокрема центральної нервової системи. БО "БФ "ВЕЛИКА МРІЯ"  придбав необхідні для дитини  та для немовлят всього відділення електронні дитячі ваги. За словами завідуючої відділення Лідії Анатоліївни, ваги необхідні для щоденного зважування важко хворих дітей. Ми бажаємо всім діткам міцного здоров'я й щасливого дитинства!

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
http://fondmriya.com.ua/detskim-domam#sigProId39e3335b7f

DSC 0014 min30 квітня 2016 р. напередодні свята Христова Воскресіння представники Фонду відвідали дітей Ніжинського дитячого будинку-інтернату. Дітей очікували різні солодощі та фрукти, а також особлива подія - весняна фотосесія. Ми щиро чекаємо на нові яскраві зустрічі з нашими новими друзями!

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
http://fondmriya.com.ua/detskim-domam#sigProIdf7f7a0f98a

33 minНещодавно волонтери БО «Благодійний Фонд «Велика мрія» провели для дітей Ніжинського дитячого будинку-іньернату акцію «Перукарня під відкритим небом». Всі бажаючі діти мали нагоду отримати нові зачіски. Також волонтери підготували для дітей подарунки – солодощі та фрукти. Зустріч була наповнена дружнім спілкуванням й позитивними емоціями!

Ми запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в акціях, присвячених дітям Ніжинського дитячого будинку-інтернату!

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
http://fondmriya.com.ua/detskim-domam#sigProId4a946f9b78

ОСВІТНІЙ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ
«КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ»

 english lessons

Гасло Проекту:
«Скільки мов ти знаєш - стільки разів ти людина», - говорили древні мудреці. Володіння іншими мовами поряд із рідною мовою дає можливість не тільки долучатися до культури різних народів, але і глибше пізнати красу і унікальність своєї спадщини.

Мета:
Розвиток дітей, розширення світогляду, відкриття нових можливостей у подальшому житті.

Учасники:
Діти з малозабезпечених, багатодітних або неповних сімей, діти-інваліди.

Карта Проекту: м. Васильків

Обґрунтування Проекту:
Англійська є мовою міжнародного спілкування. Вивчення іноземної мови не лише розвине індивідуальні мовленнєві здібності дитини, а й створить передумови для оволодіння в подальшому іншими мовами, виховає толерантне ставлення до носіїв інших культур. Ми віримо, що знання англійської мови відкриє для дітей більш широкі можливості у житті, допоможе бути впевненими й сучасними, отримати в подальшому гарну освіту, стати хорошими спеціалістами, подорожувати світом, вільно спілкуватися з людьми з інших країн.

Реалізація Проекту:
1. Пошук учасника Проекту.
2. Систематичне проведення занять ½ рази на тиждень.
3. Презентація отриманого результату.
Реалізація Проекту дозволить:
• створити сприятливі для розвитку дитини освітні умови;
• покращити рівень знання іноземної мови дитини;
• відкрити нові можливості у житті для дитини.

Відповідальний – Гома В.

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
http://fondmriya.com.ua/detskim-domam#sigProIdf0c5434f3b

DSC 030112 січня 2016 р. в КЗ КОР "Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів" м. Васильків волонтери Благодійного фонду "Велика мрія" спільно з мережею побудової техніки та електроніки "Комфі" провели з дітьми зустріч, у рамках якої подарували для кабінету з розвитку мовлення довгоочікуваний й так необхідний плазмовий телевізор! Тепер діти матимуть додаткові можливості перегляду навчальних матеріалів, розвиваючих занять тощо. Діти раділи подарунку й прийняли його з вдячністю. Ми маємо надію на подальшу плідну співпрацю!

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
http://fondmriya.com.ua/detskim-domam#sigProIdbd5bd595e8

 

imgПродолжаеться развитие проекта "Кухня-тренажер" для детей Нежинского детского дома-интерната для детей с психофизическими ограничениями. На этот раз, при помощи Фонда получилось купить Вытяжку и посуду для взрослых ребят с целью проведения тренингов по приготовлению еды. Также ко дню Святого Николая детям были переданы подарки и сладости. Были намечены дальнейшие планы поддержки интерната и детей в совместном теплом общении!

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
http://fondmriya.com.ua/detskim-domam#sigProId361c1e38b5

 

Акція була направлена на домогу дітям з особливими потребами КЗ КОР «ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ СПЕЦІАЛЬНОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТ І-ІІ СТУПЕНІВ». Організатором Акції виступила Благодійна організація «Благодійний Фонд «Велика мрія». Родзинкою акції стало те, що Діти віком від 6 до 8 років написали 27 листів Діду Морозу з проханням про особливий подарунок для них і їхню мрію було втілено в життя:

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
http://fondmriya.com.ua/detskim-domam#sigProId95fadea035

Мета Акції – подарувати дитині віру в дива.
Девіз Акції – найкращий спосіб зробити дитину доброю – це зробити її щасливою.

girl


Напередодні новорічних свят кожна дитяча душа вірить в дива, очікує отримати подарунки від Святого Миколая, доброго Діда Мороза…

Ми віримо, що свято Нового року – це час, коли здійснюються мрії. Разом ми можемо зробити дітей з інтернату щасливішими, подарувавши їм краплинки щастя, надії й турботи.

З 15 листопада по 15 грудня 2015 р. в місті Васильків проводиться новорічна акція для дітей з особливими потребами КЗ КОР «ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ СПЕЦІАЛЬНОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТ І-ІІ СТУПЕНІВ» «ДИВО ДЛЯ ДИТИНИ»!
Організатором Акції виступає Благодійна організація «Благодійний Фонд «Велика мрія».
Стати дивом для дитини просто! Ми з радістю допоможемо вам!

Діти КЗ КОР «ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ СПЕЦІАЛЬНОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТ І-ІІ СТУПЕНІВ» віком від 6 до 8 років вже написали 27 листів Діду Морозу з проханням про особливий подарунок для них. Дитяча мрія дуже проста! Діти мріють про ляльки, м’ячики, м’які іграшки, солодощі тощо. Всі ці листи доставлені до офісу БФ «Велика мрія» й частково  викладені на сайті Фонду:

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
http://fondmriya.com.ua/detskim-domam#sigProId33c1291925


Будь-який бажаючий може вибрати лист і відповісти на нього у вигляді купівлі подарунка! І стати справжнім дивом для дитини!
Ми мріємо, щоб кожна дитина отримала в подарунок саме те, про що вона написала у листі.

Як стати Дідом Морозом:
- Ви можете купити подарунок для дитини особисто, обравши лист з наявних листів дітей у Живому Журналі Фонду.
- Ви можете пожертвувати кошти на купівлю певного подарунка.
- Ви можете допомогти нам з поїздками по магазинах, сортуванням, пакуванням і доставкою подарунків.


Разом ми зробимо цей світ щасливішим!
Приєднуйтесь до нас!

Для запитань та пропозицій: Yulia_goma@ukr.net
Тел.: 067-315-10-25 Вячеслав
093-206-07-27 Леонід

kz kor vasilkivska specialna 0096 листопада 2015 року  Благодійний Фонд "Велика мрія" спільно з мережею ресторанів "Мак Дональдз" провели у  КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня  школа-інтернат І-ІІ ступенів»  особливу зустріч із дітьми, подарувавши їм час спілкування й Хеппі міли. Діти дуже щиро зустріли волонтерів Фонду. Зустріч була насичена спілкуванням і виступами дітей.Організатори Акції були приємно вражені й вірять, що це не остання зустріч із дітьми інтернату!

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
http://fondmriya.com.ua/detskim-domam#sigProIdb90fff7000

 

moya roduna 000Адміністрація Кризового центру соціальної реабілітації дітей «Моя родина» та всі вихованці центру висловлюємо велику пошану і подяку Благодійному Фонду «Велика мрія», та особисто Костомасі Євгену Львовичу, Гомі В’ячеславу Володимировичу та Кучеренко Володимиру за великий плідний внесок в спільну справу – вихованні та підтримці знедолених дітей.

Завдяки Вашій допомозі і відкритому благородному серцю до долі дітей, позбавлених батьківського піклування та любові, наші вихованці отримали можливість літнього відпочинку в дитячому таборі в Карпатах.

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
http://fondmriya.com.ua/detskim-domam#sigProId5060d8ca7b

Що є головним для дитини – це тепло, турбота і любов. Наш дитячий будинок мав велику потребу – новий котел та нові двері, щоб дітям було тепло взимку і Фонд «Велика Мрія» допоміг нам, зараз в нашому будинку тепло та затишно, працює новий котел і встановлені нові двері. Тепер ніякі морози не злякають нас !!!

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
http://fondmriya.com.ua/detskim-domam#sigProId6d6ebf71ac

Як раділи діти коли в них з’явилися нові стільці! Фонд «Велика мрія» придбав нам нові стільці для кожної дитини.
Смотреть встроенную онлайн галерею в:
http://fondmriya.com.ua/detskim-domam#sigProId215f12e950

Також неодноразово, завдяки матеріальній підтримці, наші небайдужі помічники допомагали дітлахам в корисному для їх здоров’я харчуванні.

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
http://fondmriya.com.ua/detskim-domam#sigProId0401a75fa2

Від щирого серця дякуємо Вам! Нехай все добро, яке Ви робите для інших, повернеться до Вас і Ваших родин щастям, міцним здоров’ям та добробутом! З повагою, адміністрація, колектив та діти дитячого будинку «Моя родина»

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
http://fondmriya.com.ua/detskim-domam#sigProId07ce8c4cb6

SDC18646При помощи Фонда получилось купить Электроплиту для взрослых ребят с целью проведения тренингов по приготовлению еды. Также детям были переданы продукты питания и предметы гигиены (крупы, макароны, сахар, подсолнечное масло, лимонад, конфеты и т.д.)

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
http://fondmriya.com.ua/detskim-domam#sigProId015c32eacf

 

Накануне Международного Дня защиты детей в мае 2015г. БЛАГОТВОРИТЕЛЬНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ "БЛАГОТВОРИТЕЛЬНЫЙ ФОНД "БОЛЬШАЯ МЕЧТА" подарила особый подарок детям микрорайона Жуляны Соломенского района города Киева: в клубных учреждениях "Дом культуры Жуляны" проведен безвпроводной бесплатный интернет (WI-FI).

juliany

my family 002"Дитячий Будинок "Моя родина" висловлює щиру подяку Благодійному Фонду "ВЕЛИКА МРІЯ" за покупку котлу у дитячий будинок. Зявдяки Вам у будинку буде тепло й затишно взимку! Дякуємо Вам за Вашу турботу!


Смотреть встроенную онлайн галерею в:
http://fondmriya.com.ua/detskim-domam#sigProIdef53ea2896Сегодня в шахматном клубе прошел турнир по шахматам "Победа в твоих руках", организованный для мариупольских детей-сирот. Как сообщил 0629 руководитель молодежной организации «Альтернатива» Вячеслав Гома, в мероприятии приняли участие около 30 детей из реабилитационного центра «Пилигрим», центра «Обновление», Донецкого областного интерната №2 и мариупольского интерната №2. «Мы хотим популяризировать здоровый образ жизни и привлечь детей к играм, развивающим их умственные способности», - добавил он. Организаторами турнира выступили управление физкультуры и спорта Мариупольского горсовета, благотворительный фонд «Дающая жизнь» и молодежная организация «Альтернатива».


По словам юных участников, они решили принять участие в турнире, чтобы испытать себя. Большинство из них этому виду спорта обучали родители, но особой практики они не имели. «Чаще всего мы проводим свой досуг за компьютером, а турнир нам дал возможность отвлечься», - рассказал 0629 один из шахматистов. Все победители турнира были награждены кубками, сладкими призами и подарками -- настольными шахматами. Кроме того, каждый из участников теперь сможет совершенно бесплатно обучаться мастерству в шахматном клубе.

Контакты

  vk

Вопрос - ответ

  1. Неверный Ввод
  2. Неверный Ввод
  3. Введен недействительный тип данных