Помощь детским домам

Благодійна поїздка, присвячена допомозі дітям-біженцям з Сирії, відбулася у липні 2016 р. Представники БО «БФ «Велика мрія» відвідали Стамбульський Центр допомоги дітям-біженцям Istambul Friendy Space й ознайомилися з формами й методами роботи з особливо ураженими категоріями біженців – дітьми. «Ми побачили, що велика увага приділяється роботі з дітьми-біженцями, - ділиться своїми враженнями керівник БО «БФ «Велика мрія» Гома Вячеслав, - у Центрі створені умови для їхньої облаштованості й адаптації, надається допомога в соціально-культурному, освітньому і медико-санітарному забезпеченні. Діти проводять час з волонтерами у яскраво обладнаних кімнатах, грають у різноманітні ігри, відвідують кінотеатри. При Центрі функціонують гуртки «Фотостудія», творчості та дизайну, вивчаються іноземні мови, проводяться квести тощо.
Нас зустріли дуже дружньо та привітно. В свою чергу ми передали дітям іграшки та канцелярські набори від Міжнародного Фонду «Самарянина». Ми сподіваємось на подальшу співпрацю та спільні проекти.
У Стамбулі ми відвідали організацію, що займається допомогою людям, які опинилися у складних життєвих ситуаціях. Допомога включає в себе спектр безкоштовних послуг, таких як: надання тимчасового житла, харчування, новий одяг тощо. Всі бажаючі отримують моральну та психологічну підтримку.
Також ми відвідали освітній центр вивчення іноземних мов у Стамбулі «Point» й ознайомилися з можливостями для молоді, яка бажає подорожувати Туреччиною чи навчатися у Стамбулі.

Контакты

  vk

Вопрос - ответ

  1. Неверный Ввод
  2. Неверный Ввод
  3. Введен недействительный тип данных