Помощь детским домам

moya roduna 000Адміністрація Кризового центру соціальної реабілітації дітей «Моя родина» та всі вихованці центру висловлюємо велику пошану і подяку Благодійному Фонду «Велика мрія», та особисто Костомасі Євгену Львовичу, Гомі В’ячеславу Володимировичу та Кучеренко Володимиру за великий плідний внесок в спільну справу – вихованні та підтримці знедолених дітей.

Завдяки Вашій допомозі і відкритому благородному серцю до долі дітей, позбавлених батьківського піклування та любові, наші вихованці отримали можливість літнього відпочинку в дитячому таборі в Карпатах.

Що є головним для дитини – це тепло, турбота і любов. Наш дитячий будинок мав велику потребу – новий котел та нові двері, щоб дітям було тепло взимку і Фонд «Велика Мрія» допоміг нам, зараз в нашому будинку тепло та затишно, працює новий котел і встановлені нові двері. Тепер ніякі морози не злякають нас !!!


Як раділи діти коли в них з’явилися нові стільці! Фонд «Велика мрія» придбав нам нові стільці для кожної дитини.

Також неодноразово, завдяки матеріальній підтримці, наші небайдужі помічники допомагали дітлахам в корисному для їх здоров’я харчуванні.


Від щирого серця дякуємо Вам! Нехай все добро, яке Ви робите для інших, повернеться до Вас і Ваших родин щастям, міцним здоров’ям та добробутом! З повагою, адміністрація, колектив та діти дитячого будинку «Моя родина»

Контакты

  vk

Вопрос - ответ

  1. Неверный Ввод
  2. Неверный Ввод
  3. Введен недействительный тип данных